KONST / Litografier / Färglitografi 13967692
nr 1396 7692
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/290. Motivet: 31x23, yttermått inklusive ram: 56x46 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 21:01:07
500 kr
600 kr
800 kr